Всеукраинский референдум по народной инициативе

таможенный союз или евроинтеграция

Я против ТС!1298

Влада злякалась можливості проведення «комуністичного» референдуму — Симоненко


Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко розповів, що влада злякалась можливості проведення референдуму про приєднання України до Митного союзу, який запропонувала КПУ. Про це він сказав в ефірі «5 каналу».

«Те рішення суду (яким комуністам заборонялося проводити збори громадян — ред.) говорить лише про те, що влада злякалась, і використовує так звану опозицію для того, щоби діяти руками опозиції. Влада реально налякалась, що може бути проведений цей референдум. Бо за цим референдум стоїть інше — ми повертаємо народу право на вибір», — наголосив політик.

Проте, говорячи про сам закон про референдум, Симоненко сказав: «Це дуже поганий закон. Він не дає реалізувати народу своє право. Проте і цей шанс треба використати».

Нагадаємо, 8 вересня Комуністична партія України, попри судову заборону, все ж таки провела збори щодо ініціювання всеукраїнського референдуму про вступ України до Митного союзу. Близько трьох тисяч людей зібралися на стадіоні «Спартак» у Києві, аби обговорити цю ініціативу.

Gazeta.ua