Всеукраинский референдум по народной инициативе

таможенный союз или евроинтеграция

Петро Симоненко: Після підписання угоди про Асоціацію з ЄС в Україні нічого не зміниться на краще


f_20221582581377079778

Після підписання угоди про Асоціацію з Євросоюзом в Україні нічого не зміниться на краще. Про це заявив сьогодні, виступаючи з трибуни Верховної Ради, лідер КПУ Петро Симоненко.

«Люди повинні знати, що підписання угоди про Асоціацію з ЄС не надасть громадянам України права вільного пересування Європою. Не відкриє Асоціація і європейський ринок для вітчизняних товарів, оскільки більшість з них не сертифіковані і не будуть сертифіковані Євросоюзом. Все, що від нас потрібно ЄС, — це наші природні багатства, безправна, дешева і принижена робоча сила», – наголосив Петро Симоненко.

Лідер комуністів також зазначив, що «Асоціація з ЄС передбачає відкриття нашого внутрішнього ринку для більш потужних європейських виробників». «Крім того, ми отримаємо такі тарифні бар’єри на кордоні з Білорусією, Росією та Казахстаном, які зроблять українські товари неконкурентноспроможними в країнах Митного союзу», – додав Петро Симоненко.

За його словами, після підписання угоди про Асоціацію з ЄС під загрозою закриття опиняться десятки тисяч вітчизняних підприємств. При цьому, зауважив Петро Симоненко, переважна більшість з них – це державні підприємства і підприємства малого та середнього бізнесу. «Без роботи залишаться сотні тисяч людей», – наголосив лідер КПУ.

«Офіційні представники ЄС не приховують, що жодних намірів і реальних планів допомагати Україні в них немає. Більш того, після підписання угоди про Асоціацію Україна зобов’язується відновити співробітництво з МВФ, а це означає скасування пільг, зростання комунальних тарифів, відмову від підтримки вітчизняного товаровиробника, урізання зарплат та скорочення робочих місць для бюджетників. Відкиньте ілюзії – нічого в Україні не зміниться на краще», – заявив Петро Симоненко.